Süreyya sonuçtan çok memnun
Çözüldü
Garanti Kapsamı Dışında Değişim Reddi Ve Teflon Kaplama Bozulması

Süreyya
30 Mart 13:57
561


Didim’deki Çelik Ticaret mağazasından 30.01.2026 tarihinde kampanya ile 6 taksit şeklinde 11.790 TL’ye Philips na350/00 model çift hazneli Airfryer satın aldım. Ürün mağazadayken uygulama açılmadı, kendi telefonlarından da denediler ve uygulamada güncelleme olduğu, birkaç gün sürebileceği söylendi v...

Media Markt Beylikdüzü şubesinden satın almış olduğum Philips marka NA350/00 ürün model kodlu Airfryer ile kaydol kazan uygulamasındaki 'Yaz Aylarına Philips İle Keyif Katın, Alışverişlerinizde Migros Çeki Kazanın! ' Kampanyasına katıldım. Almış olduğum ürün kampanya detaylarında belirtilen ürün kod...
| Güç | 2750 W |
| Derinlik | 314 cm |
| Genişlik | 382 cm |
| Ağırlık | 7.8 kg |
| Yükseklik | 443 cm |
| Isı Ayarı | |
| Fonksiyonlar | Bulaşık Makinesinde Yıkanabilir Aksesuar Soğuk Dokunuş Kulp Otomatik Kapanma Sesli Uyarı Kaymaz Ayaklar Aynı Anda İki Farklı Yiyecek Pişirme Senkronu BPA İçermez Dokunmatik Dijital Ekran Hızlı Pişirme Kablo Saklama Yeri NutriU Uygulaması Rapid Air Teknolojisi |
| Zamanlayıcı | |
| Hazne Sayısı | 2 |
| Hazne Kapasitesi | 9 lt |
| Program Sayısı | 8 |
| Pişirme Teknolojisi | Sıcak Hava İle Pişirme (Air Fryer) |
| Çıkarılabilir Hazne | |